Technologie

ELBRUS to czołowy polski brand outdoorowy. Skierowany jest do osób, które góry traktują jak swoje naturalne środowisko.

Pattern Technologie Górny Pattern Technologie Środkowy

W 1979 roku światu odzieży outdoorowej objawił się opatentowany wówczas materiał Polartec®

W 1979 roku światu odzieży outdoorowej objawił się opatentowany wówczas materiał Polartec®

To od niego wzięły nazwę dzisiejsze polary, które pełnymi garściami czerpią szerokiej gamy odmian Polartec®. Tych bardziej elastycznych, lżejszych, jak i tych zdecydowanie cieplejszych, bardziej „pancernych", stworzonych do użytkowania w największych mrozach. Ich największymi atutami są wysoka oddychalność i lekkość, dzięki którym idealnie nadają się do aktywności na świeżym, acz chłodnym powietrzu.

Technologie Polartec® w marce Elbrus: WINDBLOCK - 200 SERIES FLEECE - 100 SERIES FLEECE - POWER STRETCH - POWERGRID - POWER DRYPolartec®

Polartec

Najpopularniejszy syntetyk w świecie outdooru! Technologia Primaloft to innowacyjne rozwiązanie, które raz na zawsze odmieniło świat odzieży i butów outdoorowych.

Lata poszukiwań alternatywy dla naturalnego kaczego lub gęsiego puchu przyniosły zaskakujące rozwiązanie – syntetyk, który zapewnia nie tylko termiczną izolację, ale też wodoszczelność! Primaloft, czyli syntetyk z mikrowłókien poliestru. Jego właściwości to nie tylko znakomita zdolność termoizolacji dzięki zatrzymywaniu powietrza pomiędzy włóknami, ale również wodoszczelność.

Pattern Technologii Środkowej Mobilny Dzięki temu odzież i buty outdoorowe z technologią Primaloft są odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne – chłód, opady deszczu i śniegu.

Primaloft

Goodyear, to jeden z liderów na rynku ogumienia, który od samego początku swojej działalności stawiał na dynamiczny rozwój.

Goodyear, to jeden z liderów na rynku ogumienia, który od samego początku swojej działalności stawiał na dynamiczny rozwój.

Swoją renomę zagwarantował sobie dzięki niezawodnym oponom, które wkrótce stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowych podeszw do butów. Dzięki zastosowaniu swoich unikatowych technologii, podeszwy Goodyear charakteryzują się: doskonałą przyczepnością w każdych warunkach, wytrzymałością i odpornością na ścieranie, a także stylowym wyglądem.

Goodyear