Jesteśmy na Facebooku

Ambasadorzy

Miłka Raulin - najmłodsza Polka z Koroną Ziemi

Miłka Raulin to najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Swoje marzenie realizowała od 2011 roku w ramach projektu Siła Marzeń. W maju 2018 roku udało jej się osiągnąć cel: stanęła na Dachu Świata, czyli Mount Evereście, ostatniej, a zarazem najwyższej górze z listy. Efektem tej niezwykłej przygody jest książka „Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”, wydana w październiku 2018 roku.

Pasjonatka z głową pełną pomysłów

Miłka to kobieta, która zaraża optymizmem oraz dobrą energią i udowadnia, że żadne marzenie nie jest za duże. Z wykształcenia i zawodu jest inżynierem trakcji elektrycznej, z zamiłowania: podróżniczką, fotografem, pasjonatką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. Wspólnie z naszą marką promuje miłość do gór i aktywnego stylu życia. Uczestniczy również w projektowaniu naszych ubrań, tak by spełniały swoją funkcję w zmiennych warunkach pogodowych, będąc przy tym wygodne, trwałe i świetnie wyglądające.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.